Siuvimo mašinos, reikmenys

PREKIŲ KATEGORIJOS

Siuvimo mašinų parduotuvės

UAB "VERBESTA" yra siuvimo mašinų, jų priedų ir reikmenų prekybos bendrovė. Įmonė vykdo tiek didmeninę prekybą, tiek mažmeninę prekybą per savo skyrius. Tai siuvimo mašinų parduotuvės Vilniuje ir Kaune. Mūsų įmonėje Jūs rasite viską, ko reikia bet kokio pobūdžio siuvimui, minkštų baldų gamybai, interjero darbams, automobilių salonų įrengimui bei kitiems darbams.

Turėdami šias bei plėsdami kitas siuvimo masinu parduotuves turi misiją būti pirmaujančia siuvimo reikmenų, siuvimo mašinų ir priedų tiekėja, maksimaliai tenkinančia gamybinių įmonių bei individualių vartotojų poreikius plataus asortimento, geros kokybės ir mažos kainos pagalba.

Siuvimo mašinų parduotuvės - tai visi siuvimo reikmenys vienoje vietoje, pradedant įvairiais siuvimo siūlais, flizelinais, juostelėmis ir pan., baigiant adatomis ir kitais individualiame bei pramoniniame siuvime naudojamais reikmenimis ir priedais. Bendradarbiavimas su didžiausiomis siuvimo priedų kompanijomis  įgalina pateikti Lietuvos siuvimo įmonėmis itin platų siuvimo pramonėje naudojamų priedų asortimentą. Visą siuvimo mašinų parduotuvių parduodamų siuvimo mašinų, priedų ir reikmenų asortimentą sudaro virš kelių tūkstančių prekių.