Siuvimo mašinos, reikmenys

PREKIŲ KATEGORIJOS

Adata - plonas, pailgas, dažniausiai metalinis siuvimo ar siuvinėjimo įrankis, kurio vienas galas nusmailintas, o kitame gale yra ąselė praverti siūlui. Nuo paskirties taip pat priklauso smailojo galiuko bukumas, ąselės forma bei dydis.

Adatos būna įvairaus dydžio, priklausomai nuo paskirties ir su kokiu audiniu dirbama.

Paprastos siuvimo adatos ilgis dažniausiai neviršija 5 cm.

Siuvamosios adatos būna rankinės ir mašininės.

Rankinės adatos būna įvairios paskirties: adatos drabužių siuvimui, taisymui, adatos odai, adatos karoliukų vėrimui,adymo adatos, siuvinėjimo adatos, vėlimo adatos ir kitos.

Mašininės adatos skiriasi storiu; pagal jį turi ir atitinkamą numerį, pavyzdžiui, 60 nr. adatos skersmuo lygus 0,60 mm. Siuvamoji adata turi būti tiesi (nes siuvant šiek tiek lenkta adata būna nelygi siūlė), turėti blizgantį poliruotą paviršių ir gerai užaštrintą galą; mašininės adatos laikomos sausoje vietoje. Siūlui įverti į adatą gaminami specialūs siūlų vėrikliai.

Siuvimo mašinos adata – įtvirtinama siuvimo mašinoje. Nuo paprastos siuvimo adatos skiriasi tuo, kad skylutė siūlui yra ne gale, o priekyje. Tai susiję su siuvimo mašinos judesiu ir dygsnio sudarymo būdu.

 

Jei kilo klausimų arba nerandate reikiamų adatų, prašome kreiptis

el. paštu info@siuvimoreikmenys.lt arba telefonu 85 - 2331216.

 

 

Griežtai draudžiama www.siuvimoreikmenys.lt svetainėje paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse ar kitur arba platinti
mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti UAB "Verbesta", www.siuvimoreikmenys.lt, kaip šaltinį.